SynCloud (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Port
fa: درگاه

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Cron
fa: کرون

en: Changed
fa: تغییر یافته
