SynCloud (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Port
ps: درشل (پورټ)
