SynCloud (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Port
nl: Poort

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd
