SynCloud (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ
