SynCloud (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
