SynCloud (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
