SynCloud (8.x-2.11) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
