SynCloud (8.x-2.11) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Edit
vi: Sửa

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Port
vi: Cổng

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Server
vi: Máy chủ
