SynCloud (8.x-2.30) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Port
fi: Portti

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Server
fi: Palvelin
