SynCloud (8.x-2.30) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Port
ru: Порт

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Server
ru: Сервер

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.
