SynCloud (8.x-2.32) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Port
lv: Ports

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
