SynCloud (8.x-2.32) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: Changed
tr: Değişti
