SynCloud (8.x-2.34) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Port
ta: துறை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Cron
ta: க்ரான்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
