SynCloud (8.x-2.35) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Cron
kk: Хронометр
