SynCloud (8.x-2.37) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
