SynCloud (8.x-2.38) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weekly
is: Vikuliga

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Port
is: Portur

en: Authored on
is: Skrivað tann
