SynCloud (8.x-2.39) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Port
de: Aaschluss
