SynCloud (8.x-2.40) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Weekly
is: Vikulega

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið
