SynCloud (8.x-2.41) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Port
gl: Porto

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Server
gl: Servidor
