SynCloud (8.x-2.41) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Port
uk: Порт

en: Authored on
uk: Створено

en: Cron
uk: Крон

en: Changed
uk: Змінено

en: Server
uk: Сервер
