SynCloud (8.x-2.43) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Port
bg: Порт

en: Authored on
bg: Написано на
