SynCloud (8.x-2.44) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
