SynCloud (8.x-2.44) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored on
sv: Författad

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Changed
sv: Ändrad
