SynCloud (8.x-2.45) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Authored on
jv: Ditulis nang
