SynCloud (8.x-2.45) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Server
pl: Serwer
