SynCloud (8.x-2.45) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Edit
pt: Editar

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Port
pt: Porta

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado
