SynCloud (8.x-2.45) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Port
th: พอร์ต

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
