SynCommerce (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Save
ar: حفظ

en: Filters
ar: المرشحات

en: Products
ar: المنتجات

en: Save product
ar: حفظ المنتج

en: Manage products
ar: تسيير المنتجات
