SynCommerce (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Filters
de: Filter

en: Products
de: Produkte

en: The description.
de: Die Beschreibung.

en: Save product
de: Produkt speichern

en: Save variation
de: Variation speichern

en: Manage products
de: Produkte verwalten

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
