SynCommerce (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Save
fi: Tallenna

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Products
fi: Tuotteet

en: Save product
fi: Tallenna tuote

en: Save variation
fi: Tallenna variaatio

en: Manage products
fi: Hallinnoi tuotteita
