SynCommerce (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Save
fr: Enregistrer

en: Filters
fr: Filtres

en: Products
fr: Produits

en: The description.
fr: La description.

en: Save product
fr: Enregistrer le produit

en: Manage products
fr: Gérer les produits
