SynCommerce (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Save
gl: Gardar

en: Filters
gl: Filtros

en: Products
gl: Produtos

en: The description.
gl: A descrición.

en: Save product
gl: Guardar produto
