SynCommerce (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Save
he: שמירה

en: Filters
he: מסננים

en: Products
he: מוצרים

en: Save product
he: שמור מוצר

en: Manage products
he: ניהול מוצרים
