SynCommerce (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Save
lt: Saugoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Products
lt: Prekės

en: Save product
lt: Išsaugoti prekę

en: Manage products
lt: Valdyti prekes
