SynCommerce (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Save
lv: Saglabāt

en: Filters
lv: Filtri

en: Products
lv: Preces

en: Save product
lv: Saglabāt preci
