SynCommerce (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Filters
pl: Filtry

en: Products
pl: Produkty

en: The description.
pl: Opis.

en: Save product
pl: Zapisz produkt

en: Save variation
pl: Zapisz wariację

en: Manage products
pl: Zarządzanie produktami
