SynCommerce (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Filters
pt: Filtros

en: Products
pt: Produtos

en: The description.
pt: A descrição.

en: Save product
pt: Salvar produto

en: Manage products
pt: Gerenciar produtos
