SynCommerce (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Save
sk: Uložiť

en: Filters
sk: Filtre

en: Products
sk: Produkty

en: Save variation
sk: Uložiť variáciu

en: Manage products
sk: Spravovať produkty
