SynCommerce (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Save
uk: Зберегти

en: Filters
uk: Фільтри

en: Products
uk: Товари

en: The description.
uk: Опис

en: Save product
uk: Зберегти товар

en: Manage products
uk: Керувати товарами
