SynCommerce (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Save
vi: Lưu

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Save product
vi: Lưu sản phẩm
