Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Image style
eo: Bilda stilo
