Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor
