Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Align
fa: تراز

en: Close
fa: بستن

en: Caption
fa: عنوان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
