Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Align
gl: Aliñar

en: Close
gl: Pechar

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
