Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Align
hr: Poravnati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
