Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
