Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
