Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
