Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
