Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Save
az: Saxla

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Align
az: Sıralama

en: Close
az: Bağlı

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
